اخبار انجمن اولیاء ومربیان

روز یکشنبه مورخ 95/8/23 ؛ از ساعت 9:30 الی 11اولین جلسه ی انجمن اولیا و مربیان مقطع ابتدایی ( دوره اول و دوم ) در سالن اجتماعات برگزار شد .

این جلسه با حضور موسس و مدیریت مدرسه ، سرکار خانم افراشی به همراه پنج نفر از اعضای محترم اصلی انجمن اولیا و مربیان و معاون آموزشی و معاون پرورشی و نماینده آموزگاران و مشاور مدرسه رسمیت گرفت . 

در ابتدای جلسه ، خانم عزیزیان به عنوان نماینده آموزگاران آیاتی چند از کلام ا... مجید قرائت کردند و جلسه آغاز شد . خانم افراشی ضمن سلام و خوش آمد گویی به اعضای محترم انجمن ، از زحمات اعضای سال قبل تشکر کردند و به اعضای جدید توضیحاتی را در باب چهار چوب جلسات انجمن اولیا و مربیان بیان کردند .

در ادامه ی جلسه ، از حضار خواسته شد تا از بین اعضای اصلی انجمن اولیا و مربیان ، رئیس انجمن - نائب رئیس انجمن - منشی انجمن انتخاب شوند .

بعد از انتخابات اعضای ذکر شده ، درخواست هایی را اعضای محترم انجمن در جلسه عنوان کردند . از جمله : 1 - برگزاری کلاس هایی برای دانش آموزان به منظور آشنایی و آمادگی با بحران ها تا در لحظه ی ایجاد بحران بتوانند درست مدیریت کنند .  2 - قرار دادن دستگاه تهویه ی هوا در کلاس ها .

در خاتمه ؛ موضوعات جلسه ی آینده مطرح شد و حضار صورت جلسه را امضاء کردند .

مراسم انتخابات انجمن اولیاء و مربیان مجتمع آموزشی گل مریم برگزار شد.

جلسه انجمن اولیاء و مربیان در روز یک شنبه مورخ 1395/07/11 ساعت 13:45 الی 15:00 در محل مجتمع آموزشی دخترانه گل مریم برگزار خواهد شد. باعث افتخار است که پذیرای شما عزیزان باشیم

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین اطلاعیه های مجتمع آموزشی گل مریم با خبر شوید.

با گل مریم

دريافت پرونده دانش آموزان

اولياي گرامي جهت دريافت پرونده دانش آموزان از روز شنبه مورخ 98/3/15  ساعت 9 الي 12 به مدرسه مراجعه فرماييد.

توجه توجه توجه

به اطلاع والدين گرامي مي رسانيم از روز شنبه مورخ 98/2/28 تا روز دوشنبه مورخ 98/2/30 به علت اتمام كلاس زبان ،مدرسه ساعت 13:30تعطيل مي گردد و سرويس ها جلو درب مدرسه منتظر دختران عزيزمان مي باشند.

ثبت نام آنلاین

ثبت نام آنلاین

دانش آموزان عزیز می توانند بصورت آنلاین اقدام به ثبت نام در مجتمع آموزشی گل مریم نمایند.

ثبت نام آنلاین

مرا اسکن کن